e-mail: office@arstudioknit.eu
Poland, Warsaw

Regulamin

WARUNKI OGÓLNE

 • Ceną obowiązującą jest cena towaru w momencie składania zamówienia.
 • Zamówienia przyjmowane są poprzez witrynę sklepu ARstudioKnit
 • Korzystamy z usług Poczty Polskiej, Inpost lub innej firmy świadczącej usługi pocztowe . Cena wysyłki uzależniona jest od jej wagi.
 • *Ważne*
  Pracujemy na wymiarach podanych przez Ciebie! Jeżeli Państwo podadzą nam nieprawidłowe wymiary, ubranie może nie leżeć idealnie. Sklep nie bierze odpowiedzialności za skutki błędnie podanych wymiarów.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

 1. Towar gotowy dostępny w sklepie wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na konto. W przypadku jakichkolwiek trudności w realizacji usługi niezwłocznie o tym informujemy Klienta
 2. W przypadku realizacji zamówienia na miarę, czas wysyłki towaru ulega wydłużeniu ze względu na unikalny charakter wyrobu. Klient będzie poinformowany o terminie realizacji zamówienia.
 3. Wysyłka towaru następuje tylko po potwierdzeniu zamówienia.
 4. Nie odpowiadamy za zagubienie czy opóźnienie w doręczeniu przesyłki przez Pocztę Polską, Inpost lub innej firmy świadczącej usługi pocztowe
 5. Aby złożyć zamówienie użytkownik musi uprzednio zarejestrować się
 6. Nie możemy zagwarantować, że kolory zamówionych ubrań będą w stu procentach identyczne z tym, co widzieliście Państwo na monitorze.
 7. Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu.

PŁATNOŚCI:

Informacje płatnicze, które podajesz kupując w naszym sklepie internetowym, są szyfrowane i wysyłane bezpośrednio do systemu płatności online, tak że tylko Ty i system płatności mogą je odczytać. W ten sposób nikt inny nie ma dostępu do tych informacji.

Akceptujemy następujące formy płatności:

 • płatność kartą płatniczą
 • płatność systemem PayPal

Przy wpłacie na konto w tytule przelewu należy podać numer zamówienia.

REKLAMACJA I GWARANCJA:

 1. Umową Sprzedaży objęte są nowe Produkty.
 2. W przypadku wystąpienia wady zakupionego u Sprzedawcy towaru Klient ma prawo do reklamacji w oparciu o przepisy dotyczące rękojmi w kodeksie cywilnym.
 3. Reklamację należy zgłosić pisemnie lub drogą elektroniczną na podane w niniejszym Regulaminie adresy Sprzedawcy.
 4. Zaleca się, aby w reklamacji zawrzeć m.in. zwięzły opis wady, okoliczności (w tym datę) jej wystąpienia, dane Klienta składającego reklamację, oraz żądanie Klienta w związku z wadą towaru.
 5. Sprzedawca ustosunkuje się do żądania reklamacyjnego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, a jeśli nie zrobi tego w tym terminie, uważa się, że żądanie Klienta uznał za uzasadnione.
 6. Towary odsyłane w ramach procedury reklamacyjnej należy wysyłać na adres podany w § 3 niniejszego Regulaminu.
 7. W przypadku, gdy na Produkt została udzielona gwarancja, informacja o niej, a także jej treść, będą zawarte przy opisie Produktu w Sklepie.

DANE OSOBOWE:

 1. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. 1997 nr 133 po. 833) o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe naszych klientów są przechowywane w zbiorze danych naszej firmy. Dane osobowe zbierane są wyłącznie na nasze potrzeby i przetwarzane w celu realizacji statutowej działalności gospodarczej firmy, prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych w przepisach o ochronie danych osobowych.

 PRAWA AUTORSKIE:

 1. Informujemy, że opisy i zdjęcia są naszą własnością. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechniane ich w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.

 ZWROTY I WYMIANA:

 1. Gwarancja bezpiecznych zakupów w sklepie ARstudioKnit obejmuje możliwość zwrotu zakupionych u nas produktów w szczególnych przypadkach w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
 2. Przed przystąpieniem do zwrotu towaru należy skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail czy istnieją wystarczające przesłanki do zwrotu towaru.
 3. Ze względu na unikalny charakter wyrobów wymiana nie jest możliwa.
 4. Wysłane próbki wzorów nie podlegają zwrotowi lub wymianie.
 5. Zwracany lub towar musi być:
  • nieużywany;
  • musi zawierać wszystkie metki;
  • czysty, bez zapachu perfum, potu; bez śladów kosmetyków;
 6. Koszt przesyłki zwracanego towaru pokrywa Klient.
 7. Pieniądze będą zawsze zwrócone na tę samą kartę, która była użyta do zapłaty za zamówienie.
 8. Do przesyłki należy dołączyć pismo w którym należy umieścić informacje o przyczynie zwrotu, numer konta bankowego, dane zamawiającego (imię i nazwisko, adres) oraz numer zamówienia.
 9. Reklamacje dotyczące uszkodzenia towaru podczas transportu będą rozpatrywane wyłącznie na podstawie protokołu spisanego w obecności doręczyciela.
 10. Towar należy przesłać w opakowaniu uniemożliwiającym zniszczenie na adres:
  ARstudioKnit ul. Wł. Broniewskiego 5 lok 40, 05-120 Legionowo

  Skorzystaj z usługi Szybki zwrot