e-mail: office@arstudioknit.eu
Poland, Warsaw

Условия соглашения

WARUNKI OGÓLNE

 • Цена — это цена товара на момент заказа.
 • Zamówienia przyjmowane są poprzez witrynę sklepu ARstudioKnit
 • Korzystamy z usług Poczty Polskiej, Inpost lub innej firmy świadczącej usługi pocztowe . Cena wysyłki uzależniona jest od jej wagi.
 • *Ważne*
  Pracujemy na wymiarach podanych przez Ciebie! Jeżeli Państwo podadzą nam nieprawidłowe wymiary, ubranie może nie leżeć idealnie. Sklep nie bierze odpowiedzialności za skutki błędnie podanych wymiarów.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

 1. Towar gotowy dostępny w sklepie wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na konto. W przypadku jakichkolwiek trudności w realizacji usługi niezwłocznie o tym informujemy Klienta
 2. W przypadku realizacji zamówienia na wymiar, czas wysyłki towaru ulega wydłużeniu ze względu na unikalny charakter wyrobu. Klient będzie poinformowany o terminie realizacji zamówienia.
 3. Wysyłka towaru następuje tylko po potwierdzeniu zamówienia.
 4. Nie odpowiadamy za zagubienie czy opóźnienie w doręczeniu przesyłki przez Pocztę Polską, Inpost lub innej firmy świadczącej usługi pocztowe
 5. Aby złożyć zamówienie użytkownik musi uprzednio zarejestrować się
 6. Nie możemy zagwarantować, że kolory zamówionych ubrań będą w stu procentach identyczne z tym, co widzieliście Państwo na monitorze.
 7. Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu.

PŁATNOŚCI:

 1. Akceptujemy wpłatę lub przelew na konto. Przy wpłacie na konto w tytule przelewu należy podać numer zamówienia.

GWARANCJA:

 1. Towar sprzedawany w sklepie ARstudioKnit  jest ZAWSZE nowy.
 2. Wszystkie produkty sprzedawane w skllepie ARstudioKnit objęte są 6 miesięczną gwarancją.

DANE OSOBOWE:

 1. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. 1997 nr 133 po. 833) o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe naszych klientów są przechowywane w zbiorze danych naszej firmy. Dane osobowe zbierane są wyłącznie na nasze potrzeby i przetwarzane w celu realizacji statutowej działalności gospodarczej firmy, prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych w przepisach o ochronie danych osobowych.

 PRAWA AUTORSKIE:

 1. Informujemy, że opisy i zdjęcia są naszą własnością. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechniane ich w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.

 ZWROTY I WYMIANA:

 1. Gwarancja bezpiecznych zakupów w sklepie ARstudioKnit obejmuje możliwość zwrotu zakupionych u nas produktów w szczególnych przypadkach w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
 2. Przed przystąpieniem do zwrotu towaru należy skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail czy istnieją wystarczające przesłanki do zwrotu towaru.
 3. Ze względu na unikalny charakter wyrobów wymiana nie jest możliwa.
 4. Wysłane próbki wzorów nie podlegają zwrotowi lub wymianie.
 5. Zwracany lub towar musi być:
  • nieużywany;
  • musi zawierać wszystkie metki;
  • czysty, bez zapachu perfum, potu; bez śladów kosmetyków;
 6. Koszt przesyłki zwracanego towaru pokrywa Klient.
 7. Do przesyłki należy dołączyć pismo w którym należy umieścić informacje o przyczynie zwrotu, numer konta bankowego, dane zamawiającego (imię i nazwisko, adres) oraz numer zamówienia.
 8. Reklamacje dotyczące uszkodzenia towaru podczas transportu będą rozpatrywane wyłącznie na podstawie protokołu spisanego w obecności doręczyciela.
 9. Towar należy przesłać w opakowaniu uniemożliwiającym zniszczenie na adres:
  ARstudioKnit ul. Wł. Broniewskiego 5 lok 40, 05-120 Legionowo